WYMIANY, ZWROTY I REKLAMACJE

1. WYMIANA, ZWROTY

Masz prawo do wymiany i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki.
( ponosisz jedynie koszty transportu) zgodnie z obowiązującą zasadą konsumencką.

Odnosi się to do sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej,
która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym.

W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeśli odstępujesz od zakupu proszę postępuj zgodnie z nasza procedurą>

 1. Poinformuj nas o zamiarze zwrotu info@modarimi.com , opisując dokładnie co zwracasz , najlepiej jak posłużysz się danymi produktu  z emaila zakupowego , w odpowiedzi przedstawimy Tobie dokładna procedurę zwrotu.
 2. Przesłać produkt w oryginalnym stanie, nie uszkodzony/nie naruszony.
 3. Dołącz pisemne oświadczenie rezygnacji z zakupu ,oraz podaj nr rachunku bankowego w celu dokonania zwrotu pieniędzy.
 4. Wciągu 3 dni roboczych ,od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan towaru (czy nie ma śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu)
 5. Jeżeli uznamy, że towar do nas dotarł nieuszkodzony, zgony z naszymi wskazaniami, na Twój podany adres e mail prześlemy stosowną informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu i w ciągu 7 dni roboczych zrobimy zwrot pieniędzy na wskazany przez kupującego rachunek bankowy.
 6. Jeżeli uznamy , że towar został naruszony, posiada wyraźne znaki użytkowania ,przekażemy na Twoj adres email również stosowną informację i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy produkt na Twój koszt.

2. REKLAMACJE

Jeżeli zakupiony towar okazuje się być wadliwy , posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy
o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Poinformuj nas o zamiarze złożenia reklamacji info@modarimi.com , opisując dokładnie przyczynę reklamacji, najlepiej jak posłużysz się danymi produktu z emaila zakupowego , w odpowiedzi przedstawimy Tobie dokładna procedurę zwrotu.
 2. Należy odesłać do nas produkt i dołączyć oświadczenie ( nasz formularz reklamacyjny), reklamacja powinna zawierać szczegółowe powody reklamacji produktu , adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). 
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, odeślemy produkt na Twój koszt.


W przypadku wątpliwości proszę się z nami skontaktować , udzielimy poprawnych wskazówek w celu uniknięcia nieporozumień.

Scroll to Top